International Dancesport Competition
"KEDAINIAI OPEN 2019"

16-17 February 2019

Vieta: Kėdainiai Arena, J.Basanavičiaus 1A, Kėdainiai


10th of February - saturday

I DALIS

Pradžia: at 11.00
Registracija from 9.00 to 10.15

1. Children I E2/2012 y. and younger/ 1 Level (27)
2. Children II E2/2011 y. and older/ 1 Level (46)
3. Children III E3 /2011 y. and younger/ 2 Level (27)
4. Children IV E3 /2010 y. and older/ 2 Level (47)
5. Solo I E2/2012 y. and younger/ 1 Level (38)
6. Solo II E2/2011 y. and older/ 1 Level (19)
7. Solo III E3 /2011 y. and younger/ 2 Level (12)
8. Solo IV E3 /2010 y. and older/ 2 Level (38)
9. Junior I E6 (16)
10. Youth+Adult C+B ST (14)

I dalies dalyvių: 284

II DALIS

Pradžia: at 14.00
Registracija from 12.00 to 13.15

1. Children V E4 /2011 y. and younger/ 3 Level (5)
2. Children VI E4 /2010 y. and older/ 3 Level (35)
3. Solo V E4 /2011 y. and younger/ 3 Level (3)
4. Solo VI E4 /2010 y. and older/ 3 Level (24)
5. Juvenile I E4 (8)
6. Juvenile I E6 + D (0)
7. Junior II C LA (15)
8. WDSF Open Youth ST (27)

II dalies dalyvių: 117

III DALIS

Pradžia at 18.00
Registracija from 16.00 to 17.15

1. DSE CHEGP Junior I ST (6)
2. DSE CHEGP Junior II LA (17)
3. WDSF Open ST (15)

III dalies dalyvių: 38
Iš viso dalyvių: 439

11th of February - sunday

I DALIS

Pradžia: at 11.00
Registracija from 9.00 to 10.15

1. Juvenile II E4 (27)
2. Juvenile II E6 (16)
3. Junior I + II E4 (16)
4. Junior I D ST (22)
5. Junior II D LA (12)
6. Youth+Adult C+B LA (20)
7. DSE CHEGP Juvenile ST (8)

I dalies dalyvių: 121

II DALIS

Pradžia: at 14.00
Registracija from 12.00 to 13.15

1. Solo latino I 2008 and younger (Ch, Ru, J) (1)
2. Solo latino II 2007 and older (Ch, Ru, J) (4)
3. Solo latino III 2008 and younger (S, Ch, Ru, J) (4)
4. Solo latino IV 2007 and older (S, Ch, Ru, J) (13)
5. Junior I D LA (20)
6. Junior II E6 (11)
7. Junior II D ST (12)
8. Junior II C ST (11)
9. Youth+Adult D ST (10)
10. DSE CHEGP Juvenile LA (6)
11. WDSF Open Youth LA (24)
12. WDSF INTERNATIONAL Open LA 1st round (20)

II dalies dalyvių: 136

III DALIS

Pradžia at 18.00
Registracija from 16.00 to 17.15

1. Youth+Adult D LA (8)
2. DSE CHEGP Junior II ST (13)
3. DSE CHEGP Junior I LA (8)

III dalies dalyvių: 29
Iš viso dalyvių: 286


You didn't choose your group!