2019 m. Lietuvos standartinių ir lotynų amerikos šokių čempionatas - pirmenybės

2019 m. kovo 8-9-10 d.

Vieta: J.Basanavičiaus g. 1a, Kėdainiai, Kėdainių sporto arena


Penktadienis

Pradžia 11.00 val.
Registracija nuo 9.00 val. iki 10.15 val.

1. Jaunučiai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (3)
2. Jaunučiai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (13)
3. Jauniai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (5)
4. Jauniai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (1)

Pradžia 14.00 val.
Registracija nuo 12.00 val. iki 13.15 val.

5. Jaunučiai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (3)
6. Jaunučiai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (13)
7. Jauniai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (5)
8. Jauniai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (1)

Pradžia 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val.iki 15.45 val.

9. Jauniai I E4 pirmenybės (Lv, Kv, Č, Dž) (2)
10. Jauniai I D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (7)
11. Jauniai II D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (2)

Pradžia 19.00 val.
Registracija nuo 17.00 val. iki 18.15 val.

12. Jauniai I D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (8)
13. Jauniai II D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (4)


Šeštadienis

Pradžia 10.00 val.
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (6)
2. Jauniai II C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (13)
3. Jaunimas +Suaugę C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)

Pradžia 12.00 val.
Registracija nuo 10.30 val. iki 11.30 val.

5. Jaunučiai II čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (7)
6. Jaunimas +Suaugę B pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (2)

Pradžia 15.30 val.
Registracija nuo 13.30 val. iki 14.45 val.

7. Jaunučiai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (6)
8. Jauniai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (6)
9. Jauniai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki finalo (11)
10. Jaunimas ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki pusfinalio (5)
11. Suaugę ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (4)
13. Senjorai III ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (1)

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS SU ORKESTRU
Registracija nuo 17.00 val. iki 18.15 val.

9. Jauniai II čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) finalas
10. Jaunimas čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) pusfinalis, finalas
11. Suaugę čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
12. Senjorai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (0)

Sekmadienis

Pradžia 10.00 val.
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (5)
2. Jauniai II C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (12)
3. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv,) (0)
4. Jaunimas+Suaugę C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (3)

Pradžia 14.00 val.
Registracija nuo 12.30 val. iki 13.15 val.

5. Jaunučiai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (1)
6. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (0)
7. Jaunimas+Suaugę B pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (3)

Pradžia 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val. iki 15.45 val.

8. Jaunučiai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (1)
9. Jauniai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (6)
10. Jauniai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki finalo (11)
11. Jaunimas ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (7)
15. Senjorai III ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS SU ORKESTRU
Registracija nuo 17.30 val. iki 18.30 val.

10. Jauniai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) finalas
11. Jaunimas čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
12. Suaugę ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (0)
13. Senjorai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)
14. Senjorai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (1)


---


Visos sportinių šokių varžybos yra vykdomos pagal patvirtintas LSŠF taisykles. Dalyvių apranga, brėžiniai kvalifikacinėms gr., licencijos pagal LSŠF reikalavimus.

Čempionatas atviras visoms kvalifikacinėms klasėms;

Čempionatuose ir pirmenybėse galima dalyvauti TIK pagal savo amžiaus grupė.

Varžybų dieną registracijos metu būtina pateikti:
  1. asmens dokumentą (pasą ar gimimo liudijimą),
  2. galiojančią sveikatos medicininę pažymą (4 mėn. nuo išdavimo dienos),
  3. sportininko starto knygelę, kurioje turi būti LSŠF antspaudu patvirtinta sportininko nuotrauka, užpildytos skiltys, kuriose nurodytos kvalifikacinė klasė ir klubo priklausomybė, įklijuota 2019 m. LSŠF varžybų dalyvio licencija.

Paramos įnašas: 15 Eur vienam asmeniui, 25 Eur vienam asmeniui už dvi programas.

Žiūrovo bilietai: http://www.ticketmarket.lt/. Bilietus galima įsigyti iš anksto arba prieš renginį. Staliukus galite rezervuotis iš anksto telefonu: 8 682 30575.

Registracija: Prašome registruotis iki 2019 m. kovo 3 d. 24:00 val.; poros be išankstinės registracijos varžybų dieną neregistruojamos;

Atsisiuntimui: kvietimas į varžybas

Mandatinės komisijos pirmininkė - Diana Gornatkevičienė (tel: 8 687 59077).
Čempionato ir pirmenybių direktorius - Virginijus Visockas (tel: 8 682 30575, visockas@ratuto.lt ).