2019 m. Lietuvos standartinių ir lotynų amerikos šokių čempionatas - pirmenybės

2019 m. kovo 8-9-10 d.

Vieta: J.Basanavičiaus g. 1a, Kėdainiai, Kėdainių sporto arena


STAT PAGE

Penktadienis

Pradžia: 11.00 val.
Registracija nuo 9.00 val. iki 10.15 val.

1. Jaunučiai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (3)
2. Jaunučiai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (13)
3. Jauniai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (5)
4. Jauniai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (1)

I dalies dalyvių: 22

Pradžia: 14.00 val.
Registracija nuo 12.00 val. iki 13.15 val.

5. Jaunučiai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (3)
6. Jaunučiai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (13)
7. Jauniai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (5)
8. Jauniai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (1)

II dalies dalyvių: 22

Pradžia: 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val.iki 15.45 val.

9. Jauniai I E4 pirmenybės (Lv, Kv, Č, Dž) (2)
10. Jauniai I D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (7)
11. Jauniai II D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (2)

III dalies dalyvių: 11

Pradžia 19.00 val.
Registracija nuo 17.00 val. iki 18.15 val.

12. Jauniai I D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (8)
13. Jauniai II D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (4)
(0)

IV dalies dalyvių: 12
Iš viso dalyvių: 67

Šeštadienis

Pradžia: 10.00 val.
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (6)
2. Jauniai II C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (13)
3. Jaunimas +Suaugę C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)

I dalies dalyvių: 22

Pradžia: 12.00 val.
Registracija nuo 10.30 val. iki 11.30 val.

5. Jaunučiai II čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (7)
6. Jaunimas +Suaugę B pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (2)

II dalies dalyvių: 9

Pradžia: 15.30 val.
Registracija nuo 13.30 val. iki 14.45 val.

7. Jaunučiai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (6)
8. Jauniai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (6)
9. Jauniai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki finalo (11)
10. Jaunimas ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki pusfinalio (5)
11. Suaugę ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (4)
13. Senjorai III ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (1)

III dalies dalyvių: 33

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS SU ORKESTRU
Registracija nuo 17.00 val. iki 18.15 val.

12. Senjorai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (0)

IV dalies dalyvių: 0
Iš viso dalyvių: 64

Sekmadienis

Pradžia: 10.00 val.
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (5)
2. Jauniai II C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (12)
3. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv,) (0)
4. Jaunimas+Suaugę C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (3)

I dalies dalyvių: 20

Pradžia: 14.00 val.
Registracija nuo 12.30 val. iki 13.15 val.

5. Jaunučiai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (1)
6. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (0)
7. Jaunimas+Suaugę B pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (3)

II dalies dalyvių: 4

Pradžia: 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val. iki 15.45 val.

8. Jaunučiai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (1)
9. Jauniai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (6)
10. Jauniai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki finalo (11)
11. Jaunimas ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (7)
15. Senjorai III ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)

III dalies dalyvių: 28

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS SU ORKESTRU
Registracija nuo 17.30 val. iki 18.30 val.

12. Suaugę ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (0)
13. Senjorai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)
14. Senjorai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (1)

IV dalies dalyvių: 4
Iš viso dalyvių: 56


Pasirinkite grupę.