2020 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės

2020 m. gegužės 22-23-24 d.

Vieta: Parko g. 12, Panevėžys, CIDO arena


Penktadienis

Pradžia 11.00 val.
Registracija nuo 9.00 val. iki 10.15 val.

1. Jaunučiai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (3)
2. Jaunučiai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (22)
3. Jauniai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (22)
4. Jauniai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (16)

Pradžia 14.00 val.
Registracija nuo 12.00 val. iki 13.15 val.

5. Jaunučiai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (3)
6. Jaunučiai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (22)
7. Jauniai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (24)
8. Jauniai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (16)

Pradžia 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val.iki 15.45 val.

9. Jauniai I E4 pirmenybės (Lv, Kv, Č, Dž) (27)
10. Jauniai I D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (27)
11. Jauniai II D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (19)

Pradžia 19.00 val.
Registracija nuo 17.00 val. iki 18.15 val.

12. Jauniai I D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (26)
13. Jauniai II D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (20)


Šeštadienis

Pradžia 10.00 val.
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (8)
2. Jauniai II C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (18)
3. Jaunimas +Suaugę C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (16)

Pradžia 12.00 val.
Registracija nuo 10.30 val. iki 11.30 val.

4. Jaunučiai II čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (15)
5. Jaunimas +Suaugę B pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (12)

Pradžia 15.30 val.
Registracija nuo 13.30 val. iki 14.45 val.

6. Jaunučiai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (16)
7. Jauniai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (8)
8. Jauniai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (25)
9. Jaunimas ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki pusfinalio (13)
10. Suaugę ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (7)

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS

8. Jauniai II čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
9. Jaunimas čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) pusfinalis, finalas
10. Suaugę čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas

Sekmadienis

Pradžia 10.00 val.
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (8)
2. Jauniai II C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (18)
3. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (11)
4. Jaunimas+Suaugę C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (15)

Pradžia 14.00 val.
Registracija nuo 12.30 val. iki 13.10 val.

5. Jaunučiai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (4)
6. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (12)
7. Jaunimas+Suaugę B pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (14)

Pradžia 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val. iki 15.45 val.

8. Jaunučiai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (4)
9. Jauniai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (10)
10. Jauniai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki finalo (23)
11. Jaunimas ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (21)
15. Senjorai III ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (0)

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS
Registracija nuo 17.30 val. iki 18.30 val.

10. Jauniai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) finalas
11. Jaunimas čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
12. Suaugę ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (6)
13. Senjorai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)
14. Senjorai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (4)


---



Paramos įnašas: 15 Eur vienam asmeniui.

Žiūrovo bilietas: informacija bus pateikta veliau.

Registracija: Prašome registruotis iki gegužės 17 d. 24:00, poros be išankstinės registracijos varžybų dieną neregistruojamos;

Varžybų kvietimas (atsisiuntimui).

Mandatinės komisijos pirmininkė - Diana Gornatkevičienė (tel: 8 687 59077).
Čempionato ir pirmenybių direktorius - Virginijus Visockas (tel: 8 682 30575, visockasdancesport@gmail.com ).