LSŠF reitingo varžybos „Rudens taurė 2020“ (II variantas)

2020 m. spalio 3-4 d.

Vieta: Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Garliavos Sporto Centras


ŠEŠTADIENIS

I DALIS

Pradžia nuo 10.00 val.
Registracija nuo 8.15 val. iki 9.15 val.

1. A. Vaikai I E2 (2013 g.m. ir jaun.) 1 lygis (30)
2. B. Vaikai II E2 (2012 g.m. ir vyr.) 1 lygis (14)
3. A. Solo I E2 (amžius neribojamas) W,Ch (26)
4. B. Solo II E3 (2011 g.m. ir vyr.) W,Ch,J (24)

II DALIS

Pradžia nuo 11.00 val.
Registracija nuo 9.15 val. iki 10.15 val.

5. A. Vaikai V E4 (2011 g.m. ir jaun.) 3 lygis (19)
6. B. Vaikai VI E4 (2010 g.m. ir vyr.) 3 lygis (37)
7. Jaunučiai II E4 Reitingas (41)
8. Jaunučiai II D + C ST Reitingas (12)
9. Jauniai I E6 Reitingas (34)
10. Jaunimas + suaugusieji D ST Reitingas (9)

III DALIS

Pradžia nuo 14.00 val.
Registracija nuo 12.15 val. iki 13.15 val.

11. Jaunučiai II D + C LA Reitingas (12)
12. Jauniai I C ST Reitingas (5)
13. Jauniai II D ST Reitingas (21)
14. Jaunimas + suaugusieji D LA Reitingas (12)
15. Jaunimas + suaugusieji B ST Reitingas (8)

IV DALIS

Pradžia nuo 16.00 val.
Registracija nuo 14.15 val. iki 15.15 val.

16. Jaunučiai II E6 Reitingas (19)
17. Jauniai I C LA Reitingas (8)
18. Jauniai II D LA Reitingas (18)
19. Jaunimas ST (7)

V DALIS

Pradžia nuo 18.30 val.
Registracija nuo 16.45 val. iki 17.45 val.

20. Jauniai I LA (1)
21. Jauniai II ST (6)
22. Suaugusieji Kylančios žvaigždės ST (8)
23. Senjorai III ST Reitingas (3)

SEKMADIENIS

I DALIS

Pradžia nuo 10.00 val.
Registracija nuo 8.15 val. iki 9.15 val.

1. A. Vaikai III E3 (2012 g.m. ir jaun.) 2 lygis (24)
2. B. Vaikai IV E3 (2011 g.m. ir vyr) 2 lygis (38)
3. A. Solo E3 (amžius neribojamas) W,Ch,J (14)
4. B. Solo Latino (2009 g.m. ir jaun.) Ch,R,J (16)

II DALIS

Pradžia nuo 11.00 val.
Registracija nuo 9.15 val. iki 10.15 val.

5. A. Solo III E3 (2012 g.m. ir jaun.) W,Ch,J (19)
6. B. Solo IV E4 (2012 g.m. ir vyr.) W,Q,Ch,J (24)
7. Solo Latino (2008 g.m. ir vyr.) S,Ch,R.J (28)
8. Jaunučiai I E4 (16)
9. Jauniai II E6 (11)
10. Jaunimas + suaugusieji C ST (17)

III DALIS

Pradžia nuo 14.00 val.
Registracija nuo 12.15 val. iki 13.15 val.

11. Jaunučiai I E6 + D (0)
12. Jauniai I E4 (26)
13. Jauniai I D ST (20)
14. Jauniai II C ST (15)
15. Jaunimas + suaugusieji B LA (9)

IV DALIS

Pradžia nuo 16.00 val.
Registracija nuo 14.15 val. iki 15.15 val.

16. Jauniai I D LA (20)
17. Jauniai II C LA (16)
18. Jaunimas + suaugusieji C LA (17)
19. Jaunimas LA (15)

V DALIS

Pradžia nuo 18.30 val.
Registracija nuo 16.45 val. iki 17.45 val.

20. Jauniai I ST (0)
21. Jauniai II LA (12)
22. Suaugusieji Kylančios žvaigždės LA (4)



---


Visos sportinių šokių varžybos yra vykdomos pagal patvirtintas LSŠF taisykles.
Amžiaus grupės, aprangos taisyklės, licencijos dalyviams pagal LSŠF reikalavimus.
Šokimo programa E klasės, D klasės, Vaikų ir Solo grupėms apribota (tik pagrindinės figūros) pagal LSŠF taisykles.
Pirmamečių grupių dalyviams nebūtinos knygutės, licencijos bei specialūs drabužiai!

Registracija: Prašome registruotis iki rugsėjo 30 d. 24:00

Paramos įnašas: Vaikų ir Solo gr. – 10Eu, kvalifikacinių gr. – 12Eu.

Žiūrovo bilietas: 8 eurai. Senjorams įėjimas į vakarinę dalį nemokamas. prie stalelio – 10 eurų/vienai daliai/.
Bilietus į varžybas galima įsigyti spalio 1 ir 2 dienomis "Liudmilos salone" Šiaulių 56, Kaune 37 407492 arba varžybų dieną Garliavos sporto ir kultūros centre.
Klubų vadovai ir treneriai įleidžiami su LSŠF nario pažymėjimais.

Varžybų kvietimas (atsisiuntimui) / Competition flyer (download).

live.dancesportinfo.lt
Varžybų dieną porų užėjimai bei rezultatai bus pasiekiami TIK INTERNETE.
Jie nebus kabinami ant sienų, kad išvengti susibūrimų varžybų salėje dėl epidemiologinės situacijos šalyje.
Preliminarus tvarkaraštis bus pasiekiamas iš vakaro ir koreguojamas pagal situaciją varžybų dieną.

Prašome atsakingai planuoti laiką! Pavėlavus užsiregistruoti ir paimti starto numerį jūs galite būti nepriimti į varžybas!

Informacija: tel.: +370 688 41199 /Vytautas/; +370 687 56945 /Liudmila/ E-paštas: vydbank@gmail.com

Organizatoriai: LSŠF, SŠK "Žiburys".