Lietuvos Breiko Čempionatas 2020

2020 m. spalio 10 d.

Vieta: Parko g. 12, Panevėžys, CIDO arena


BREAKING REGISTRACIJOS FORMA

Registracija 12:00

1x1 7-11 m.

1.Simas Kaušylas[Bboy Simas] - Ant Studija Vilnius
2.Natanas Vaitkus[Natanas] - Ant Studija
3.Martas Gricevičius[Bboy Martas] - Kaunas
4.Titas Petkevičius[Titas] - Flash Dance Studija, Kaunas
5.Adomas Milkintas [Adomas] - Flashdance/kaunas
6.Artiom Gvozdov[Tiomas] - Ant Studija Vilnius
7.Motiejus Viltrakis [Basic step] - Vilnius
8.Naglis Balkė[Naglis] - Vilnius
9.Rokas Baranauskas[ROKAS] - Flash Dance Studija, Kaunas
10.Martynas Raudžius[Pehh] - Motus, Vilnius
11.Emilis Sipavičius[Bboy EMI] - Motus, Vilnius
12.Tajus Žilinskas[TJ boy] - Flash Dance/ Kaunas
13.Raigardas Mackevičius[Bboy Raiga] - Motus, Vilnius
14.Dominykas Staskonis[Bboy Staskonis] - Motus/vilnius
15.Antanas Dapkevičius[Tanis] - Motus Studija / Vilnius
16.Danil Pšonko pšonko[Dalin] - Team Pshonko
17.Daniele januškevičiute[Daniele] - Team Pshonko
18.Nil Shardin,[nill] - Team Pshonko
19.Masha Polivach[Masha] - Team Pshonko
20.Artiom Belonenko[Artiom] - Team Pshonko
21.Einoras Repšas[Einoras] - Team Pshonko
22.Deivydas Kibartas[Deivydas] - Team Pshonko
23.Gabrielius zaveckas[Gabrielius] - Gargzdu Vaiku Ir Jaunimo Laisvalaikio Centras
24.Ricardas Aniulis [Ricardas] - Gargzdu Vaiku Ir Jaunimo Laisvalaikio Centras
25.Robertas Aniulis [Robertas] - Gargzdu Vaiku Ir Jaunimo Laisvalaikio Centras
26.Joana Joana[Joana] - Gargzdu Vaiku Ir Jaunimo Laisvalaikio Centras
27.Gustas rimsauskas [Gustas] - Gargzdu Vaiku Ir Jaunimo Laisvalaikio Centras
28.Vincas Tamošiūnas[Vinculiux] - Red Dance Studio / Kaunas
29.Ignas Bielskis[Bboy Ignas ] - žvaigždžių Takas / Vilnius
30.Aidas Sušinskis[Golip] - Tina Dance Palanga
31.Gytis Malakauskas[Gytošius] - flash dance, kaunas
32.Gvidas Rutkauskas[GVIDAS] - Next Level / Kaunas
33.Ainis Simanavičius[Ainis] - Motus, Vilnius
34.Margiris Kimeklis[Margiris] - Next Level / Kaunas
35.Rokas Putna[bboy Rock] - Skillz/vilnius
36.Arnold Mordas[Arnold] - Vilnius
37.Artiom Sajenko[Artiom] - Skillz Vilnius
38.Aleksandr Rybakov[-] - Kaunas, Gamers
39.Kajus Vilčinis[-] - Kaunas, Gamers
40.Ąžuolas Stančiauskas[BboyXL] - Motus/vilnius
41.Rojus Petkevičius[Rojus] - Next Level / Kaunas
42.Devid Mackevic[TODES] - Todes Vilnius
43.Motiejus Akstinas[Motiejus] - Low Air / Vilnius

1x1 12-16 m.

1.Angus Regelskis[Angus] - Skillz/vilnius
2.Aleksandras Borunovas[bboy sania] - Vilnius/skillz
3.Arnas Budreika[Bboy Arnas] - "ant" Studija, Vilnius
4.Dainius Stonis[Nera tokio] - Šokių Studija Red Kaunas
5.Dominykas Mardosas[Bboy mardos] - Skillz/vilnius
6.Rokas Frejeris[Rok] - Flash Dance Kaunas
7.Kazimieras Labutis[Bboy Kamikaze] - Skillz Studia/vilnius
8.Matas Zajankauskas[Matis] - Kaunas
9.Edvinas Milaknis[Edvis] - Red Studija, Kaunas
10.Domantas Mackevičius[Bboy Domce] - Motus, Vilnius
11.Lukas Čeika[Bboy Lukenzo] - Skillz
12.Simonas Čeika[Simas] - Skillz
13.Eimantas silinskis[Eimantas] - Gargzdu Vaiku Ir Jaunimo Laisvalaikio Centras
14.Deividas Zalikas[Bboy Eagle] - Ant/vilnius
15.Kasparas Dabrišius[Deathmaster] - Skilzz/vilnius
16.Gytis Malakauskas[Gytošius] - Kaunas
17.Dominykas Klevinskis[Dee Omi] - Tina Dance Palanga
18.Aurimas Zalieska[Bboy Aurimaxo] - Red, Kaunas
19.Žygintas Zalieska[Bboy žygis] - Red, Kaunas
20.Aras Jablonskis[B-boy Aras] - Skillz/vilnius
21.Mantas Daugėla[Tasman] - Tina Dance Klaipėda
22.Matas Makarevičius[Mamaka] - Tina Dance Klaipėda
23.Motiejus Ulvydas[B-boy motis] - Skillz Vilnius
24.Haroldas Burneika[Haro] - Kaunas, Gamers
25.Adomas Paškevičius[-] - Kaunas, Gamers
26.Matas Tarasevičius[Tarasenko] - Kaunas, Gamers
27.Marius Lazauskas[-] - Kaunas, Gamers
28.Augustas Stankūnas[-] - Kaunas, Gamers
29.Jonas Sabaliauskas[-] - Kaunas, Gamers
30.Justas Morkūnas [Justas] - Low Air / Vilnius

Bboy OPEN

1.Audrius Gimžauskas[Audrius] - Gargždai
2.Lukas Škarnulis[Giovanni] - Next Level / Kaunas
3.Denis Ščiglo[B-Boy Deni] - Skillz/ Vilnius
4.Mindaugas Bružas[Bboy M] - Ant / Vilnius
5.Martynas Reimeris[Bboy remi] - Skillz/vilnius
6.Mantvydas Vaitkevičius[DėDė OZo] - West Coast Bboys / Team Banzai Klaipėda
7.Alfredas Ksenzovas[Bait] - Šatrija/vilnius
8.Tomas Vaškys[Tommi Vee] - Klaipėda
9.Gintaras Bilvinas[Gin] - Tina Dance Klaipėda
10.Edvinas Milaknis[Edvis] - Red Studija, Kaunas
11.Ignas Svetlauskas[Swetla] - Skillz/ Vilnius
12.Kirill Pshonko[Kirill] - Team Pshonko
13.Vladimir Balaklijec[Avangard] - Team Pshonko
14.Egidijus Gutauskas[Bboy Aegis] - žvaigždžių Takas / Ratuto / Uppercut / Vilnius
15.Mantas Gužauskas[Mantas] - Studija Red / Kaunas
16.Mantas Navickas[MantasPats] - Next Level / Kaunas
17.Marius Lazauskas[Mariuha] - Gamers Kaunas
18.Augustas Stankūnas[Augustas] - Gamers / Kaunas
19.Artiom Sajenko[Artiom] - Skillz Vilnius
20.Haroldas Burneika[Bboy Haro] - Gamers šokių Studija
21.Matas Tarasevicius[Tarasenko] - Kaunas

Bgirl OPEN

1.Dominika Banevic[B-girl Nicka] - Vilnius
2.Ugnė Urbonaitė[Ugnė] - Skillz/vilnius
3.Marija Kaklauskaitė[Masha] - Ant/vilnius
4.Anastasija Aleksandrovič[Bgirl Acid] - Skillz/vilnius
5.Greta Marcinkutė[Greta] - Skillz/vilnius
6.Sofija Polovcenko[Bgirl Sofija] - žvaigždžių Takas / Vilnius
7.Greta Mackeviciutė[Bgirl Greta] - žvaigždžių Takas / Vilnius
8.Kornelija Niedzviegaitė[Kornelija] - Next Level / Kaunas
9.Kotryna Niedzviegaitė[Kotryna] - Next Level / Kaunas
10.Austėja Slavykaitė[Austėja] - Next Level / Kaunas
11.Gaja Bružė[Bgirl Gaja] - Skillz/vilnius
12.Smiltė Lapienytė[Smiltė] - Next Level / Kaunas

COVID-19 informacija : KODĖL PRAŠOME DAUGIAU ASMENINIŲ DUOMENŲ IR KĄ SU JAIS DARYSIME?

  • Lietuvos Breiko čempionate dalyvauti gali tik LSŠF breiko lygos nariai!
  • Dalyvių registracija vykdoma iki 2020 m. spalio 7 d. 24:00 val. : http://breaking.dancesport.lt/
    Dalyviai be išankstinės registracijos varžybų dieną neregistruojami;
  • Varžybų dieną registracijos metu BŪTINA PATEIKTI:
    1. asmens dokumentą (pasą ar gimimo liudijimą)
    2. galiojančią sveikatos medicininę pažymą

Spausdamas "Registruotis" AŠ SUTINKU IR PATVIRTINU, kad VISI mano pateikti duomenys yra teisingi ir gali būti viešai skelbiami (išskyrus telefono numerius ir adresus) šių varžybų registracijos sąrašuose, o taip pat šių varžybų rezultatuose LSŠF ir/arba WDSF tinklapiuose.

Spausdamas "Registruotis" AŠ SUTINKU, kad į varžybas dalyvis ir lydintys asmenys atvyks sveiki, neturintys temperatūros bei kitų ligos požymių. Sutinkame laikytis visų organizatorių nurodymų dėl atstumo, laiko, kaukių nešiojimo. Taip pat PATYS atsakysime už savo sveikatos būklę bei pasekmes, jei mūsų liga paveiks kitus žmones esančius varžybų vietoje.

Spausdamas "Registruotis" AŠ SUVOKIU galimo užkrėtimo COVID-19 virusu riziką ir dalyvaudami varžybose (kaip šokėjų pora ir ją lydintys asmenys) laisva valia prisiimame galimo užkrėtimo ar susirgimo COVID-19 riziką tiek varžybų metu tiek tris savaites po varžybų.