2020 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės

2020 m. spalio 9-10-11 d.

Vieta: Parko g. 12, Panevėžys, CIDO arena


Penktadienis

Pradžia 11.00 val.
Registracija nuo 9.00 val. iki 10.15 val.

1. Jaunučiai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (2)
2. Jaunučiai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (4)
3. Jauniai I E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (10)
4. Jauniai II E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (2)

Pradžia 14.00 val.
Registracija nuo 12.00 val. iki 13.15 val.

5. Jaunučiai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (2)
6. Jaunučiai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (4)
7. Jauniai I E6 pirmenybės LA (Č, R, Dž) (10)
8. Jauniai II E6 pirmenybės ST (Lv, T, Kv,) (3)

Pradžia 16.30 val.
Registracija nuo 14.30 val.iki 15.45 val.

9. Jauniai I E4 pirmenybės (Lv, Kv, Č, Dž) (9)
10. Jauniai I D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (11)
11. Jauniai II D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (4)

Pradžia 19.00 val.
Registracija nuo 17.00 val. iki 18.15 val.

12. Jauniai I D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (13)
13. Jauniai II D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (5)


Šeštadienis

Pradžia 10.00 val. - I DALIS
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (0)
2. Jauniai II C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (5)
3. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės LA (S, Č, R, Dž) (1)
4. Jaunimas+Suaugę C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (2)

Pradžia (laikas bus tikslinamas) - II DALIS
Registracija (laikas bus tikslinamas)

5. Jaunučiai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (2)
6. Jaunimas+Suaugę D pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Kv) (4)
7. Jaunimas+Suaugę B pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (2)
9. Jauniai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (1)

Pradžia (laikas bus tikslinamas) - III DALIS
Registracija (laikas bus tikslinamas)

8. Jaunučiai I ​čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (2)
10. Jauniai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki pusfinalio (6)
11. Jaunimas ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (11)

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS

Breakdance čempionato finalinės varžybos
10. Jauniai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) pusfinalis, finalas
11. Jaunimas čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
12. Suaugę ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)
13. Senjorai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (1)
14. Senjorai III ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) (0)

Sekmadienis

Pradžia 10.00 val. - I DALIS
Registracija nuo 8.30 val. iki 9.30 val.

1. Jauniai I C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (0)
2. Jauniai II C pirmenybės LA (S, Č, R, Pd, Dž) (5)
3. Jaunimas +Suaugę C pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (1)

Pradžia (laikas bus tikslinamas) - II DALIS
Registracija (laikas bus tikslinamas)

4. Jaunučiai II čempionatas LA (S, Č, R, Dž) (7)
5. Jaunimas +Suaugę B pirmenybės ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)
7. Jauniai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (1)

Pradžia (laikas bus tikslinamas) - III DALIS
Registracija (laikas bus tikslinamas)

6. Jaunučiai II čempionatas ST (Lv, T, Vv, Kv) (7)
8. Jauniai II ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (7)
9. Jaunimas ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) iki pusfinalio (9)
10. Suaugę ​čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) iki pusfinalio (1)
13. Senjorai III ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (1)

Pradžia 19.00 val. - FINALINĖ DALIS
Registracija nuo 17.30 val. iki 18.30 val.

8. Jauniai II čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
9. Jaunimas čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) pusfinalis, finalas
10. Suaugę čempionatas LA (S, Č, R, Pd, Dž) pusfinalis, finalas
11. Senjorai I ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (0)
12. Senjorai II ​čempionatas ST (Lv, T, Vv, Lf, Kv) (3)


---



Paramos įnašas: 15 Eur vienam asmeniui už vieną programą. Bilietus prašome įsigyti iš anksto internetu - TIKETA.LT.

Žiūrovo bilietas: Bilietai žiūrovams parduodami pagal klubų pateiktas paraiškas. Paraiškas siųsti į office@dancesport.lt

Registracija: Prašome registruotis iki spalio 5 d. 24:00, poros be išankstinės registracijos varžybų dieną neregistruojamos;

Varžybų kvietimas (atsisiuntimui).

Mandatinės komisijos pirmininkė - Diana Gornatkevičienė (tel: 8 687 59077).
Čempionato ir pirmenybių direktorius - Virginijus Visockas (tel: 8 682 30575, visockasdancesport@gmail.com ).