International Dancesport Competition
"Sun City Cup 2020"

19-20th of September 2020

Vieta: J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, Šiaulių arena


Start at 10.00
Registration from 8.30 to 9.15

Solo E3 (14)
Beginners I (2012 y.o. and younger) E3 1-2 level (14)
Beginners II (2010 y.o. and younger) E4 2-3 level (17)
Junior II D LA Reitingas (18)
Youth+Adult D LA Reitingas (7)

I dalies dalyvių: 70

Start at 12.15
Registration from 11.00 to 11.35

Juvenile I E4 Reitingas (19)
Junior I E4 Reitingas (28)
Junior I D LA Reitingas (30)
Junior II D ST Reitingas (16)
Youth+Adult D ST Reitingas (6)
Youth+Adult B LA Reitingas (11)

II dalies dalyvių: 110

Start at 15.30
Registration from 14.00 to 14.45

Juvenile I E6+D Reitingas (4)
Junior I D ST Reitingas (29)
Junior I C LA Reitingas (12)
Junior II C LA Reitingas (17)
WDSF Open Youth LA (21)

III dalies dalyvių: 83

Start at 19.00
Registration from 17.30 to 18.15

Beginners III (2012 y.o. and younger) E2 1 level (33)
Junior I E6 Reitingas (27)
Junior I C ST Reitingas (10)
DSE CHEGP Junior II LA (26)
WDSF Under21 LA (10)

IV dalies dalyvių: 106
Iš viso dalyvių šeštadienį: 369

Start at 10.00
Registration from 8.30 to 9.15

Solo E2 (39)
Solo E4 (7)
Beginners IV (2010 y.o. and older) E3 2-3 level (8)
Beginners V (2009 y.o. and older) E4 2-3 level (16)
Juvenile II E4 Reitingas (36)
Youth+Adult C ST Reitingas (16)

I dalies dalyvių: 122

Start at 12.30
Registration from 11.00 to 11.45

Beginners VI (2011 y.o. and younger) E4 2-3 level (16)
Juvenile II E6 Reitingas (16)
Junior II E6 Reitingas (9)
Youth+Adult C LA Reitingas (7)
Youth+Adult B ST Reitingas (17)

II dalies dalyvių: 65

Start at 15.30
Registration from 14.00 to 14.45

DSE CHEGP Juvenile ST Reitingas (17)
DSE CHEGP Junior I ST (10)
Junior II C ST Reitingas (19)
WDSF Open Youth ST (18)
Senior II ST Reitingas (5)
Senior III ST Reitingas (5)

III dalies dalyvių: 74

Start at 19.00
Registration from 17.30 to 18.15

Beginners VII (2011 y.o. and younger) E3 1-2 level (13)
DSE CHEGP Juvenile LA Reitingas (15)
DSE CHEGP Junior I LA (14)
DSE CHEGP Junior II ST (19)
WDSF Under21 ST (9)
Senior II LA Reitingas (4)

IV dalies dalyvių: 74
Iš viso sekmadienį: 335
Iš viso per abi dienas: 704


You didn't choose your group!